Kaufmann Karl (1843 - 1905)
Alpská krajina, signováno vpravo dole pseudonymem F. Gilbert a vlevo dole pseudonymem F. Hauptmann, olej/plátno, 69 x 105 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 36.000,-
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Kaufmann Karl (1843 - 1905)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |